Upozornění: kamenná prodejna EDEN v Třebíči bude 30.4. - 1.5.2018, 7.5. - 9.5.2018, 17.5. - 1.6.2018 uzavřena a v tyto termíny nebudeme vyřizovat objednávky. Děkujeme za pochopení.

 

Myslete letos na Den matek včas! Den matek se slaví druhou květnovou neděli, letos tedy 13.5.2018. Obdarujte svou maminku přírodní a BIO kosmetikou 100% PURE®, Puristry.

Den matek 100% PUREDen matek Puristry

 

Pudr Bamboo Blur 1. místo Green Beauty Awards 2017, Praha Pudr Bamboo Blur 1. místo Beauty Gurus' Choice 2017, Praha

 

 

Vítejte v online kosmetickém obchodě 100% PURE® (One Hundred Percent Pure)!

Najdete zde ty nejčistější, přírodní a BIO kosmetické přípravky z řad pleťové, tělové, vlasové i dětské péče a také jedinečné dekorativní kosmetiky vyrobené z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Cílem těchto výrobků je dodat pokožce maximální užitek bez jakéhokoliv podráždění. Složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech a to nikde na světě.

Naše pokožka absorbuje látky, které na ni naneseme a tyto látky se vstřebávají do krevního oběhu. Bohužel, nejčastěji nakupované kosmetické přípravky obsahují poměrně hodně syntetických látek a dalších škodlivých toxinů. Tyto látky mohou způsobit ucpávání pórů, podráždění, předčasné stárnutí pokožky a ještě mnohem více.

Nicméně, proti tomuto můžete bojovat s našimi přírodními kosmetickými přípravky, které obsahují vysoce výkonné antioxidanty, přirozeně se vyskytující vitamíny a esenciální oleje. Naše výrobky nejen zkrášlují, ale hlavně v dlouhodobém horizontu zlepšují zdraví pokožky!

100% PURE® milují i celebrity Eva Mendez, Kate Hudson, Madonna, Shailene Woodley a Jessica Alba, která představila značku 100% PURE® ve své knize The Honest Life.

Nakupte si pohodlně online náš kompletní sortiment čistých, přírodních, BIO a veganských kosmetických přípravků právě teď. Výrobky s ikonou Skladem odesíláme nejpozději druhý pracovní den ode dne přijetí objednávky a zásilka Vám bude doručena následující pracovní den od expedice. Poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

Všechny výrobky si můžete osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně EDEN v Třebíči. V oboru přírodní kosmetiky se pohybujeme od roku 2004, kdy byla otevřena prodejna EDEN se specializací na přírodní kosmetiku, ekodrogerii a biopotraviny. 100% PURE® jsme zařadili do sortimentu v roce 2008, Puristry nabízíme od srpna 2017. Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství, rádi Vám poradíme s vhodným výrobkem právě pro Vás. 

Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena