VÁNOCE A NEDOSTUPNÉ PRODUKTY

Vážení a milí, u výrobce je už bohužel delší dobu nedostupná vlasová péče, tělová péče, plátýnkové masky a další oblíbené výrobky z důvodu nedostupných surovin a pandemii COVID-19. Vždy se snažím mít kompletní sortiment a v dostatečném množství skladem, ale tyto výpadky bohužel neovlivním. Některé výrobky budou u výrobce dostupné od 22.11. Jelikož jde o termín měsíc před Vánoci a budou přetížení dopravci i celnice, obávám se, že tuto zásilku už nestihneme do Vánoc naskladnit. Výrobky nám mizí ze skladu opravdu rychle, neváhejte a objednejte si včas. Děkuji za pochopení. Andrea

BLACK FRIDAY SLEVA 21%!

Black Friday Čtvrtek 26.11. - Sobota 28.11.2020! Oficiálně bude Černý pátek 27. listopadu, ale u nás začíná už ve čtvrtek a slevová akce bude probíhat 3 dny! Zadejte slevový kód BLACKFRIDAY-21 a sleva 21% se v e-shopu odečte automaticky. Platí i pro dodání na Slovensko. Platí pouze pro koncové zákazníky, ne pro obchodní partnery.

Black Friday

Doporučujeme

100% PURE® Fruit Pigmented® přírodní dekorativní kosmetika je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin zlepšující zdraví pokožky.

Nepoužíváme syntetická barviva, minerální pigmenty - oxidy železa, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy, ani karmín, červené barvivo, které se získává z vysušených těl samiček hmyzu Dactylopius Coccus.

VÍCE ZDE ...