Dovolujeme si vás upozornit, že od 22.6. do 6.7.2018 nebudeme odesílat objednávky a naše kamenná prodejna EDEN v Třebíči bude uzavřena. 

Objednávky přijaté do 21.6. do 11:00 vyexpedujeme ještě 21.6., později přijaté objednávky začneme zpracovávat od 9.7.2018.

Děkujeme za pochopení.

 

Pudr Bamboo Blur 1. místo Green Beauty Awards 2017, Praha Pudr Bamboo Blur 1. místo Beauty Gurus' Choice 2017, Praha

 

Pudr Bamboo Blur 1. místo 2018 Earth Day Beauty AwardsPuristry BIO Pleťový čistící přípravek Cactus Nopal 1. místo 2018 Earth Day Beauty Awards

 

Vítejte v online kosmetickém obchodě 100% PURE® (One Hundred Percent Pure)!

Najdete zde ty nejčistější, přírodní a BIO kosmetické přípravky z řad pleťové, tělové, vlasové i dětské péče a také jedinečné dekorativní kosmetiky vyrobené z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Cílem těchto výrobků je dodat pokožce maximální užitek bez jakéhokoliv podráždění. Složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech a to nikde na světě.

Naše pokožka absorbuje látky, které na ni naneseme a tyto látky se vstřebávají do krevního oběhu. Bohužel, nejčastěji nakupované kosmetické přípravky obsahují poměrně hodně syntetických látek a dalších škodlivých toxinů. Tyto látky mohou způsobit ucpávání pórů, podráždění, předčasné stárnutí pokožky a ještě mnohem více.

Nicméně, proti tomuto můžete bojovat s našimi přírodními kosmetickými přípravky, které obsahují vysoce výkonné antioxidanty, přirozeně se vyskytující vitamíny a esenciální oleje. Naše výrobky nejen zkrášlují, ale hlavně v dlouhodobém horizontu zlepšují zdraví pokožky!

100% PURE® milují i celebrity Eva Mendez, Kate Hudson, Madonna, Shailene Woodley a Jessica Alba, která představila značku 100% PURE® ve své knize The Honest Life.

Nakupte si pohodlně online náš kompletní sortiment čistých, přírodních, BIO a veganských kosmetických přípravků právě teď. Výrobky s ikonou Skladem odesíláme nejpozději druhý pracovní den ode dne přijetí objednávky a zásilka Vám bude doručena následující pracovní den od expedice. Poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč.

Všechny výrobky si můžete osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně EDEN v Třebíči. V oboru přírodní kosmetiky se pohybujeme od roku 2004, kdy byla otevřena prodejna EDEN se specializací na přírodní kosmetiku, ekodrogerii a biopotraviny. 100% PURE® jsme zařadili do sortimentu v roce 2008, Puristry nabízíme od srpna 2017. Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství, rádi Vám poradíme s vhodným výrobkem právě pro Vás. 

Newsletter - Zadejte email:
Copyright © 2009 - 2018 100% PURE CZ / Všechna práva vyhrazena