Home Radost Laky na nehty Krémový lak na nehty Crush
Krémový lak na nehty Crush
skladem

Krémový lak na nehty Crush

10-free, veganský, bezlepkový, Cruelty Free (Human Cosmetics Standard)

EAN: 843585105940
400,- Kč
PopisPoužitíSložení inciObsah baleníRecenze

Popis

Krémový lak na nehty z kolekce Pinks.

Odstín Crush: neprůhledný, výrazný růžový.

Spoluzakladatelce a produktové vývojářce 100% PURE®, Susie Wang, se bohužel nepodařilo vytvořit 100% přírodní lak na nehty, ale radila se svými zákazníky a ti souhlasili, že pokud se podaří vyrobit co nejméně toxický lak na trhu, tak jej podpoří. Takže Susie byla schopná eliminovat 10 nejvíce škodlivých složek: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, parfémy, ftaláty a živočišné složky a vytvořila tak laky bez těchto složek, tedy laky na nehty s označením 10-free.

Použití

Na čisté a odmaštěné nehty naneste náš Podkladový zpevňující lak s přesličkou rolní, který zpevňuje nehty, vyrovnává jejich povrch a chrání nehty před pigmenty z barevného laku. Po zaschnutí podkladové vrstvy aplikujte první vrstvu barevného laku. Po zaschnutí první vrstvy aplikujte druhou vrstvu. Nanášejte tenké vrstvy laku, tlusté vrstvy se rychleji odlupují. Zakončete naším Vrchním lakem, který dodá lesk a prodlouží výdrž manikúry, pedikúry.

Separace je přirozená! Před aplikací lak důkladně protřepejte, aby se docílilo rozvnoměrného rozložení barev.

Složení inci

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Styrene/acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-butyl Alcohol, Benzophenone-1, Silica, Alumina, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral. May Contain: Aluminum Powder, Bismuth Oxychloride, Oxides, Red 34 Lake, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Yellow 5 Lake, Ferric Ammonium Ferrocyanide, Mica, Blue 1, Yellow 11, Titanium Dioxide, Violet 2, Polyethylene Terephthalate, Polybutylene Terephthalate, Ethylene/Va Copolymer.

Obsah balení

14,7 ml

Recenze

Přidat recenzi
3 5
Jana 6.4.2020
Tento nádherný lak si vybrala naše dcerka, která si přeje vypadat jako Princezna. Barvou je naprosto okouzlená a já mám takto lepší pocit, že ji na ručičky nanáším "zdravější" lak. Sama jsem si vybrala jiný odstín a jsme obě s laky velice spokojené. Doporučuji jak pro maminky, tak pro malé princezny. Společně tak zažijete velké dobrodružství :-).
Martina B. 27.6.2017
Dnes jsem lak nanesla. Po dvou vrstvách mám krásnou, sytou barvu. Zajímavé je, že pokud dobře nanášíte, lak nestéká, nevpíjí se do kůžičky. Zatím drží výborně. Schnutí je velice rychlé. Po cca 10 minutách jsem mohla jít.... moc doporučuji! Dcerce jsem dala k dispozici světlý a i ona zvládla nalakování bez velkých ztrát a je moc hezký. Navíc pevně doufám, že když je malá parádnice musí mít, že jí aspoň dávám to lepší , co na trhu je...(když už to musí být...)
Anna K. 8.10.2015

Jsem nadšená, že na trh přišla další značka s laky na nehty, která neobsahuje tu obrovskou škálu chemikálií. Barva laku je přesně taková, jak na obrázku. Konzistence je krémová a hustá. Musí se ale nanést dvě vrstvy, aby byl lak kompaktní. Když jsem dala jednu vrstvu, lak zanechává pouze šmouhy. To se mi u jiné značky, která dělá stejně kvalitní laky, nestává. Možná, kdyby nebyla jeho konzistence tak hustá, pracovalo by se s ním lépe. U jiných barev jsem tento problém neměla.

Andrea, 100% PURE: výrobce doporučuje nanést vždy 2 vrstvy barevného laku. Z vlastní zkušenosti vím, že některé odstíny perfektně kryjí hned v 1. vrstvě, jiné opravdu až po nanesení druhé vrstvy. Konzistence laku je krémová, jak už název napovídá, díky tomu se dobře nanáší, drží a nestéká.