Home Info Média

Média

Média

ANDREA RŮŽIČKOVÁ POUŽÍVÁ LÍČIDLA Z OVOCE A ZELENINY

Česká herečka a vášnivá fotografka s kořeny z východu Slovenska, Andrea Růžičková, vyhledává přírodní složení ve všech ohledech každodenního života. S hrdostí propůjčila svou tvář nejzdravější, nejčistší a nejvyváženější receptuře přírodní kosmetiky 100% PURE®. Značka odstartovala revoluci proti toxickým chemikáliím v kosmetickém průmyslu před 13 lety v sídle firmy napájené sluneční energií v San Jose v Kalifornii. Geniálním nápadem značky 100% PURE® je použití barevných pigmentů z ovoce, za což také získala patent.

Přírodní dekorativní kosmetika 100% PURE® je jediná na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Do svých produktů kromě živých přírodních zdrojů přidává také zlomky polodrahokamů, ze kterých se ve výsledku tvoří nezaměnitelný třpyt. Mise zakladatelů 100% PURE® není jen v ingrediencích. Vyrábět nejčistší produkty a podporovat zdravější život je závazek. A tento počin inspiroval Andreu Kořízek Plškovou z Třebíče, která značku 100% PURE® prodává v Čechách. „Každá žena se do kosmetiky 100% PURE® zamiluje. Produkty pigmentovány ovocem jako jsou jahody, maliny, ostružiny, borůvky, broskve nebo meruňky mají nejen opravdu krásné a dlouhotrvající odstíny, ale hlavně díky přírodním ingrediencím v nejvyšší kvalitě jsou po použití velmi příjemné na pokožce. Máme zákaznice, které si oblíbily naše rtěnky, přestože dříve používaly jen balzám na rty. Značka 100% PURE® nabízí až 70 odstínů rtěnek, takže si vybere opravdu každý,“ říká Andrea Kořízek Plšková. Ženy ocení přírodní složení make-upu, pod který už nemusí používat speciální mastný krém, protože hydratační make-upy 100% PURE® obsahují oleje například z granátového jablka nebo acai, dále šťávu z aloe vera a zelený čaj k tomu, aby pleť vydržela celý den svěží se saténovým finišem. Za zmínku stojí prodlužující řasenka z černého čaje, která oddělí a zvýrazní řasy a dodá jim krásně lesklý vzhled. Kosmetika 100% PURE® nejen zkrášluje, ale i vyživuje a zlepšuje zdraví pokožky. Portfolio značky zahrnuje více než 400 produktů a novinky přibývají několikrát do roka.

Andrea Růžičková


Herečka a fotografka Andrea Růžičková se stala hrdou ambasadorkou přírodní kosmetiky 100% PURE®. Andrea v přírodě vyrůstala a není jí lhostejná, stejně tak jako o zvířata, tak se zajímá i o složení produktů, které používá. „Jednotlivé složky produktů 100% PURE® ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech. Zabarvením ovocem a zeleninou mají mé oblíbené rtěnky a tvářenky nádherné barvy a obsahují vitamíny. Díky 100% PURE® je má pleť o poznání zdravější,“ říká Andrea. Tvář herečky čelí často nepříznivým podmínkám v maskérnách a tak je na místě důkladná péče. Andrea si oblíbila pleťové a oční masky, které aplikuje na tvář a pár minut zároveň relaxuje. „Ten svěží pocit hydratace po několika hodinách na natáčení je k nezaplacení,“doplňuje herečka.

Fotografka Mia Kohlerová zanechává ve svých fotografiích svůj originální rukopis. Charismatická dáma je ztělesnění umělce, který přesně ví co je třeba nechat vyniknout. V případě zakázky 100% PURE® se spolu se svou asistentkou a zároveň sestrou v jedné osobě Michaelou Belan vrhla do focení s velkou chutí. Profesionální fotografka měla ke své tvorbě k dispozici Zámek Líšno, jehož sídlo prochází kompletní rekonstrukcí. Známá vizážistka Marta Šantorová se postarala o make-up. Šaty na focení zapůjčila úžasná módní návrhářka Zuzana Kubíčková, dále butik Keza, sídlící v centru Prahy a módní značka WWO. Květinový ateliér Mat-Flowers Design se postaral o výjimečnou aranž s květinami. Drahé kameny jako je měsíční kámen, australský opál, Pyrite nebo slunečný kámen, jejichž zlomky se třpytí v kosmetice, zapůjčilo na focení 4C Minerals. Video z focení proběhlo v režii Tomáše Bláhy, který měl tu čest točit před pár lety svatbu manželů Růžičkových. Hudbu k videu ztvárnil muzikant Mikoláš Růžička. Spolupráce proběhla v produkci Jiřiny Horváthové. 

Video z focení naleznete ke stažení zde: https://www.youtube.com/watch?v=pCFaAXajgvs

Kredit fotografií: 100% PURE®

Jiřina Horváthová, Praha, 6.11.2018.

Andrea Růžičková používá kosmetiku 100% PURE® nejen v soukromí a na focení, ale dekorativní kosmetika 100% PURE® byla důkladně testována i v maskérně TV Nova a my jsme moc šťastní a hrdí, že výrobky obstály i před kamerou a používají se při líčení Andrejky na natáčení Ordinace v růžové zahradě 2.